Beyoğlu 'nun Değişmeyen Tadı...
ONLINE KATALOG

1983Beyoğlu’na Anadolu Markaları 2017’den Prestijli Ödül

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından Fibabanka ve Vodafone ana sponsorluğunda Conrad Hotel’de düzenlenen ödül töreninde Anadolu’da marka bilincini yerleştirmeyi ve “marka olma” konusunu öne çıkaran, 2017 yılında izlediği marka stratejisiyle başarı öyküsü yaratan 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve jüri tarafından ödüllendirildi.

Çikolata ve kahveseverlerin buluşma noktası 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, bu yıl 10’uncusu düzenlenen Anadolu Markaları 2017 yarışmasında Küçük İşletmeler kategorisinde jüri özel ödülüne layık görüldü.

İş dünyası temsilcilerinin bir araya geldiği gecede 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Şahin ödülü teslim aldı. Şahin; Antalya markası olarak bizi bu ödüle layık gören değerli jüri üyelerine, 1983Beyoğlu ekibime ve bizi tercih eden misafirlerimize teşekkür ederim. Mutluluk ve kaçamak denilince ilk akla gelen muhteşem ikili çikolata ve kahve, hemen her yaştan insana hitap ediyor. Bununla birlikte sağlıklı yaşam konusunda toplumda artan bilinç düzeyi ile doğru orantılı olarak, gıda ürünlerinde de haliyle bir doğal arayışı gündeme geliyor. Bu doğrultuda müşterilerimize katkı maddesiz doğal çikolataları eşsiz kahve kokusu ve Beyoğlu nostaljisi ile sunuyoruz. 1983Beyoğlu olarak Antalya, Adana, Afyon, Yalova, Muğla, Mersin, Elazığ’da olmak üzere 7 şubemiz bulunuyor. Yurt içinde büyüme hızımızı göz önünde bulundurarak hedeflerimizi yüksek tutuyoruz’’ dedi.