Beyoğlu 'nun Değişmeyen Tadı...
ONLINE KATALOG

1983Beyoğlu’ndan Büyüme Atağı…

 

Mutluluk ve kaçamak denilince ilk akla gelen muhteşem ikili çikolata ve kahve, hemen her yaştan insana hitap ediyor. Bununla birlikte sağlıklı yaşam konusunda toplumda artan bilinç düzeyi ile doğru orantılı olarak, gıda ürünlerinde de haliyle bir doğal arayışı gündeme geliyor.

                                                                                                                                   

Bu doğrultuda müşterilerine katkı maddesiz doğal çikolataları eşsiz kahve kokusu ve Beyoğlu nostaljisi ile sunan 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, 10 şubesi ile Türkiye’nin farklı noktalarında misafirlerini ağırlıyor. Beyoğlu’nun nostaljik ruhunu butik cafe konsepti ile farklı illere taşıyan marka, hız kesmeden büyümeye devam ediyor. 

10 şube ile devam eden başarı hikâyesi…

Antalya ve Adana’da toplam 4 şubesi, Muğla, Mersin, Adana, Afyon, Yalova, Balıkesir’de birer şubesi ile misafirlerine butik hizmet sunan 1983Beyoğlu, şimdi Karabüklüleri denenmemiş tatlarla buluşturmaya hazırlanıyor. Yatırım bedeli ortalama metrekareye göre 200 bin TL ile 800 bin TL arasında değişen marka; yüksek kar marjları, yatırımın kısa vadeli geri dönüş süresi, profesyonel eğitim ve pazarlama destekleri ile girişimci adaylarının tercihi oluyor.

Çikolata ve kahvenin hemen her insanın hayatına dokunuyor oluşu, nostalji trendinin bugünlerde dekorasyondan lezzetlere her alanda kendine yer bulması, yüksek kar marjı, çikolatanın gıda sektöründe sürekli büyüyen bir pazar olması gibi nedenlerle yeni franchise çalışmaları konusunda avantajlı bir konumda çalışmalarını sürdürüyor. 

Meşhur kırma Beyoğlu çikolatası, Beyoğlu sıcak çikolata, Beyoğlu kahvesi, Tatlı Saksı, Beyoğlu Kraliçesi gibi eritilmiş Belçika çikolatası ile hazırlanan ev yapımı tadında doğal lezzetleri ve Beyoğlu kokan ambiyansı ile rakiplerinden açık ara fark ile ayrılıyor.