Beyoğlu 'nun Değişmeyen Tadı...
ONLINE KATALOG

1983Beyoğlu’ndan soğuk havalara inat Sıcacık ‘’Kış’’ çikolata koleksiyonu!

Kahve ile çikolatanın muhteşem birlikteliğini şubelerinde misafirlerine sunan 1983Beyoğlu’nun ‘’Kış’’ çikolata koleksiyonunda her damağa, her duyguya ve her zevke özel bir lezzet bulunuyor. 1983Beyoğlu ‘’Kış’’ çikolata koleksiyonunda; sütlü ve bitter çikolata içerisine eklenen çilek, karamel gibi duyuları harekete geçiren dolgulu pralin ve kahveli draje çeşitleri yer alıyor.

Her biri tutku ve aşk ile hazırlanan zarif el yapımı çikolatalar, kahveyle çikolatanın kusursuz uyumunu gözler önüne seriyor. Frambuazlı, Hindistan cevizli, karamelli trüf çeşitleriyle de çikolata severleri kendine hayran bırakan 1983Beyoğlu, çikolatanın güzelliği, özgünlüğü, ustalığı, asaleti ve zarafetini misafirlerine hissettiriyor.

Sevdiklerinizle paylaştığınız anlara en şık sunumlarıyla eşlik edecek çikolatalı lezzetler arasında meşhur kırma Beyoğlu çikolatası, bitter-sütlü eritilmiş çikolatadan hazırlanan kış günlerinde içinizi ısıtacak sıcacık sıcak çikolata, Beyoğlu Kraliçesi, Beyoğlu kahvesi, Tatlı Saksı gibi birbirinden eşsiz lezzetteki ürünler de yer alıyor.

Kış koleksiyonunda yer alan çikolata fiyatları 20 TL-100 TL arasında değişiklik gösteriyor. 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve Antalya, Muğla, Mersin, Adana, Afyon, Yalova ve Elazığ’da çikolata ve kahve severlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor.