Beyoğlu 'nun Değişmeyen Tadı...
ONLINE KATALOG

Çocuklara özel ‘’Sevimli Hayvanlar’’ çikolata koleksiyonu 1983Beyoğlu’nda


Çikolata ve kahve severlerin buluşma noktası 1983Beyoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara ayrıcalıklı bir gün yaşatmak adına ‘’Sevimli Hayvanlar’’ çikolata koleksiyonu hazırladı. Çikolata koleksiyonun yanı sıra mağazalarında gerçekleştireceği çikolata workshop çalışması ile de çocuklara bayramı doyasıya yaşatacak.
 

1983Beyoğlu’nun katkı maddesi bulunmayan el yapımı, kakao oranı yüksek çikolataları, çocukların da vazgeçilmezi… Çocuklara özel kakaosu yoğun hazırlanan ‘’Sevimli Hayvanlar’’ çikolata koleksiyonunda sevimli ayıcık, en iyi arkadaşım köpek ve fil figürleri bulunuyor.

 

Minik şeflerden lezzetli çikolatalar…

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuk misafirlerini de unutmayan 1983Beyoğlu, 4-10 yaş grubu çocuklar için çikolata workshop çalışması da gerçekleştirecek.

Çocuklar taze meyveleri sütlü ve bitter çikolataya batırıp renkli şekerlerle birleştirip kalıplara koyarak kendi çikolatalarını hazırlayıp yiyecekler. 1983Beyoğlu’nun çikolata şefleriyle çikolataya bulanacak çocuklar, kendilerine özel hazırlanacak önlük ve keplerle ustalığın tadını çıkaracak.