Beyoğlu 'nun Değişmeyen Tadı...
ONLINE KATALOG

En Sevdiğiniz Şey İşiniz Olsun!

Prestijli bir iş sahibi olmak istiyor ve çikolata-kahve ikilisinin ayrıcalıklı dünyasında hayal gücünüzü zorlamak istiyorsanız çikolata & kahve franchise sektöründe başarı elde edebilirsiniz. Kahvenin büyüleyici kokusu, çikolatanın baş döndüren tadı ile yediden yetmişe herkese hitap eden sektöre, önce işlek bir lokasyonda mağaza bularak giriş yapabilirsiniz. Trendleri takip eden, yenilikçi vizyonunuzu mağazanıza yansıtarak en tatlı kaçamak olan çikolatayı geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Sevdiğiniz işi yaparak hem keyif alabilir hem de franchise sisteminden kazanç sağlayabilirsiniz.

Reklam, pazarlama, eğitim ve bölge koruması gibi alanlarda verdiğimiz hizmetlerle bölgenizde kalitenizi sürekli arttıracak algı yönetimi ile doğru yönlendirmelerle yatırımınızın geri dönüşünü hızla kara geçirebilirsiniz.

Çikolata, erişilmesi kolay aynı zamanda lezzetli gıdalar arasında yer alıyor. Çikolata & kahve dükkânlarının hedef kitle gözünde dikkat çekici bir yeri vardır. İçeri girildiği anda saran kokusuna hedef kitle yenik düşer ve kendisini çikolata ve kahveye adeta teslim eder. Çikolata & kahve dükkanları, girişimciler için prestij kaynağıdır. Kaliteli ve doğal malzemelerin kullanıldığı, lezzet ve sunum anlamında fark yaratan el yapımı çikolata ve kendinize özel reçetelerle hazırlanan kahve çeşitleri ile hayalinizdeki ticari başarılara ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı beslenmeye yönelik çikolata çeşitleri ile misafirlerine el yapımı, katkı maddesiz çikolatalar sunan, çikolatayı kahve konseptiyle birleştirerek bir ilke imza atan, pazarlama faaliyetlerine önem veren ve marka bilinirliğini her daim etkili çalışmaları ile arttıran 9 şubesi ile hizmet veren 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’nin ayrıcalıklı dünyasında yer alarak en sevdiğiniz şeyin işiniz olmasını sağlayabilirsiniz.