Beyoğlu 'nun Değişmeyen Tadı...
ONLINE KATALOG

Muhteşem İkili Çikolata & Kahve...

Sürekli kendini geliştiren kahve ve çikolata sektörü dünyadaki trendleri takip edip misafirlerine yenilikler sunuyor. Misafirlerin ihtiyaçlarına göre şekillenen sektör yüksek kar marjları, yatırımın geri dönüş süresinin kısa olması, mutfak ihtiyacının olmaması, yüksek metrekarelere ihtiyaç duyulmaması, riskin az ve sade menü içeriği ile girişimcilerin ilk tercihi oluyor.

Kahvenin yanında olmazsa olması, tatlı krizlerinin, özel günlerin vazgeçilmezi çikolata her ana eşlik ediyor. ‘’Tatlı Yiyelim Tatlı Konuşalım’’ sözü ile de herkesi etkileyen çikolata, aynı zamanda paylaştıkça çoğalan bir tattır. Çikolatanın verdiği mutluluğunun da hiçbir şeyde bulunmaması da sektöre artı değer katıyor. Bilim insanlarının araştırmalarına göre çikolatanın kokusu bile endorfin salgılanmasına yetiyor.

Girişimcilerin yoğun ilgi gösterdiği çikolata ve kahve franchise sektöründe hazır bir sisteme sahip olarak işe başlamak tüm zamanınızı ve enerjinizi satış ve pazarlama işlerine yoğunlaştırmanızı sağlar. Trendleri takip eden, yenilikçi, ürünlerde yüksek kalite standartları, tanınmış markanın sadık müşteri kitlesi sayesinde satış artışı ve saygınlık ile misafirlerinizi ağırlama şansı elde edersiniz. İhtiyacınız olduğunda size her türlü yardımı sağlayacak bir ekip desteği ile profesyonel hizmet verilir.

1983Beyoğlu Çikolata & Kahve eritilmiş gerçek çikolata ile hazırladığı kendine özgü tatlıları, her gün taze çekilen kahve çekirdekleri kokusu eşliğinde misafirlerini butik cafe atmosferinde Antalya, Muğla, Mersin, Adana, Afyon, Yalova ve Balıkesir’de ağırlamaya devam ediyor.