Çikolataya batırılmış ‘’Medine Hurması’’ 1983Beyoğlu’nda!

1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, Ramazan ayına özel çikolataya batırılmış ‘’Medine Hurması’’ ile iftar sofralarını taçlandırıyor. İftar sofralarının vazgeçilmezi sağlığa birçok faydası bulunan hurma, eritilmiş gerçek çikolataya batırılarak yemek sonrası hafif tatlı tercihleri arasındaki yerini alıyor. İftar sofralarını yeni lezzetleriyle tatlandıran 1983Beyoğlu, köklü geçmişi yansıtan hurmayı çikolataya batırarak damakları şenlendiriyor.

Beyoğlu Kraliçesi, Çikolata Kulesi ve Pembe Aşk…

Marka, çikolataya batırılmış hurma dışında hafif tatlı çeşitleri, eritilmiş çikolatadan yapılan meyveli tatlar ile Ramazan ayında iftar sonrası yürüyüşlerin efsane durağı oluyor. Eritilmiş Belçika çikolatasından taze mevsim çilekleriyle hazırlanan Beyoğlu Kraliçesi, bitter, sütlü ve pembe olmak üzere üç çeşit çikolatadan hazırlanan Çikolata Kulesi ve son dönemin popüler çikolatası Ruby ( pembe) çikolatadan taze muz ile hazırlanan “Pembe Aşk” iftar sonrası tatlı tercihlerinin yeni gözdesi… İçi fındık ve Antep fıstığı ile dolu Beyoğlu çikolataları ise misafirlere Ramazan ayında nostaljik anlar yaşatıyor.

İftar sonrası Türk kahvesinden vazgeçemeyen misafirler için ise kahve çeşitleri geniş bir ürün yelpazesi içerisinde sunuluyor. Marka; keçiboynuzu, damla sakızı, salep karışımından oluşan Beyoğlu kahvesi, E vitamini bulunduran sağlıklı Menengiç kahvesi, Dibek kahvesi, eritilmiş çikolatalı Türk kahvesi, damla sakızlı kahve çeşitleri ve sıcacık taze çayı ile çikolata ve kahve severlere iftar sonrası keyifli anlar yaşatıyor.