Duyurular

07/05/2019 Çikolataya batırılmış ‘’Medine Hurması’’ 1983Beyoğlu’nda!

1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, Ramazan ayına özel çikolataya batırılmış ‘’Medine Hurması’’ ile iftar sofralarını taçlandırıyor. İftar sofralarının vazgeçilmezi sağlığa birçok faydası bulunan hurma, eritilmiş gerçek çikolataya batırılarak yemek sonrası hafif tatlı tercihleri arasındaki yerini alıyor. İftar sofralarını yeni lezzetleriyle tatlandıran 1983Beyoğlu, köklü geçmişi yansıtan hurmayı çikolataya batırarak damakları şenlendiriyor. Devamını Oku

03/03/2019 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve Çok Yakında İstanbul’da

1983Beyoğlu Çikolata hızlı büyümesi ile dikkat çekiyor…

1983Beyoğlu, 15’inci şubesini İstanbul’da açıyor!

1983Beyoğlu Çikolata, ürün portföyünün yanı sıra hızlı büyümesi ile dikkat çekiyor. Çikolata ve kahve sektörüne getirdiği yeniliklerle dikkat çeken marka, 15’inci şubesini İstanbul’un Kadıköy ilçesinde açacak. Marka yılsonunda 25 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Devamını Oku


31/12/2018 El yapımı “Yeni Yıl” çikolata ve kutuları 1983Beyoğlu’nda!

1983Beyoğlu, yeni yıla özel olarak hazırladığı el yapımı geyikli, Noel babalı çikolataları ile  2019’u unutulmaz kılmayı amaçlıyor. Değişmeyen lezzeti, kalitesi ve farklılığı ile öne çıkan 1983Beyoğlu, özel reçetelerle hazırlanmış el yapımı çikolatalardan oluşan yeni yıl figürlü çikolatalarıyla yılbaşı hediyesi için lezzetli bir alternatif sunuyor.

06/11/2018
Antalya Kahve Festivali’nde uzun çikolata kuyruğu oluştu!

Antalyalılar el yapımı, doğal, katkı maddesiz çikolataları satın almak için 1983Beyoğlu standı önünde uzun kuyruklar oluşturdu. 7 katlı çikolata şelalesinden taze meyveli olarak verilen bardak çikolataların verildiği etkinlikte, çocuklar doyasıya çikolata yedi. Meşhur Beyoğlu çikolatasını deneyimleyerek çok beğendiğini dile getiren Kepez Belediye Başkanı Av. Hakan Tütüncü; “Bu eşsiz ve geleneksel nostaljik lezzeti tüm Türkiye ile buluşturmaya devam edin” diyerek tavsiyede bulundu.

24/10/2018
1983Beyoğlu’ndan Yepyeni Bir Koleksiyon;“CHOCOLATE”

Mutluluk, enerji, sıcaklık ve tatlı his… 1983Beyoğlu Çikolata, şimdi Sonbahara özel hazırlanan “Chocolate” kutu ve çikolata koleksiyonunda bu dört ana duygunun sembolünü çikolata severlere yansıtıyor.
Sonbaharın puslu havasını yepyeni “Chocolate” koleksiyonu ile ısıtan 1983Beyoğlu; pudra, yeşil ve kahverenginin sıcacık tonlarından oluşan kutu ve çikolatalarıyla misafirlerin gözdesi…
Dünyaca ünlü Belçika çikolatası, özenle seçilen badem, fındık ve fıstıkla bir araya gelerek damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. El yapımı pralin ve trüf çeşitlerinin de çikolata ustalığını eşsiz bir güzellikle yansıttığı “Chocolate” koleksiyonunda yer alan kutular; Sonbaharın pastel renkteki çiçekleri ve Galata Kulesi’nin nostaljik dokusu ile vazgeçilmez bir klasiği gözler önüne seriyor. 

24/10/2018
1983Beyoğlu’ndan Büyüme Atağı…

Mutluluk ve kaçamak denilince ilk akla gelen muhteşem ikili çikolata ve kahve, hemen her yaştan insana hitap ediyor. Bununla birlikte sağlıklı yaşam konusunda toplumda artan bilinç düzeyi ile doğru orantılı olarak, gıda ürünlerinde de haliyle bir doğal arayışı gündeme geliyor.
Bu doğrultuda müşterilerine katkı maddesiz doğal çikolataları eşsiz kahve kokusu ve Beyoğlu nostaljisi ile sunan 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, 10 şubesi ile Türkiye’nin farklı noktalarında misafirlerini ağırlıyor. Beyoğlu’nun nostaljik ruhunu butik cafe konsepti ile farklı illere taşıyan marka, hız kesmeden büyümeye devam ediyor. 

26/09/2018
1983Beyoğlu iki tutkuyu bir araya getirdi; ‘’Çikolata & Kahve’’

Meşhur kırma Beyoğlu çikolataları, el yapımı pralin, trüf, cevizli, bademli roche’ler raflardaki tüm ihtişamı ile çikolata severleri büyülerken, sadece markaya özel 7 çeşit aromadan oluşan Beyoğlu kahvesi, eritilmiş çikolataya batırılarak hazırlanan çikolatalı Türk kahvesi ve dünya kahveleri tempolu hayata tatlı bir ara verdiriyor.
Sevdiklerimizle paylaştığımız anlara en şık sunumlarıyla eşlik eden çikolatalara, geçmişten günümüze gelen Beyoğlu tramvayının nostaljik dokusu ve olağan üstü motiflerinden esinlenerek hazırlanan kutular eşlik ediyor.